Puchar Polski w siłowaniu ręce- Jaworzno 2008

Dzień pierwszy, prawa ręka.











Poniżej miejsca podiumowe :

JUNIOR MEN RIGHT 57 KG
1. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. KUSNIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. SOBCZYK, DAWID. UKS ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO


JUNIOR MEN RIGHT 63 KG
1. PIOTRZKOWSKI, KAROL. IRON
2. NOWAK, MARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. STOLARCZYK, OKTAWIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO


JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. LUKASINSKI, MICHAL . UKS 16
2. KLAPEC, DENIS. OLIMP JASTRZĘBIE
3. IZBINSKI, CEZARY. STOWARZYSZENIE DYSCYPLIN SILOWYCH


JUNIOR MEN RIGHT 78 KG
1. BEBEROK, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. PIETAK, WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO


JUNIOR MEN RIGHT +78 KG
1. HUBCZEŃKO, WIKTOR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. STROJNY, NORBERT. UKS SZAKI ZARY
3. SZPRINGIEL, WOJCIECH. STEELARM WROCLAW


SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. PIOTRZKOWSKI, KAROL. IRON
2. FIOLEK, RAFAL. UKS SZAKI ZARY
3. FUDALA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO


SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID . UKS ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
2. PENC, KRZYSZTOF. UKS WIKING NISKO
3. BEDNARSKI, BARTLOMIEJ . MCKIS TYTAN JAWORZNO


SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. RIEGER, CHRYSTIAN. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
2. MOLENDA, MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. BEBEROK, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. UKS ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
2. SZEWCZYK, TOMASZ. STOWARZYSZENIE DYSCYPLIN SILOWYCH
3. RZANNY, WIESLAW. UKS TRAKTOR


SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. FUDALA, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. GLOWINSKI, ARTUR. UKS ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
3. SZCZERBA, PIOTR. MLKS PILICA KONIECPOL


SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. NOWAK, GRZEGORZ. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
2. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO


SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. NOWAK, GRZEGORZ. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
2. FUDALA, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. GLOWINSKI, ARTUR. UKS ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO


MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. SKORA, ANDRZEJ. ZLOTY NIEDZWIEDZ BYDGOSZCZ
2. WALESKO, WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
3. LASOTA, PAWEL . ZLOTY NIEDZWIEDZ BYDGOSZCZ


MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GLABALA, ANDRZEJ. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
2. KROLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
3. GRALAK, STANISLAW. ZLOTY NIEDZWIEDZ BYDGOSZCZ


DISABLED MEN RIGHT 80 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ZLOTY NIEDZWIEDZ BYDGOSZCZ
2. SOSINSKI, ARTUR. ZLOTY NIEDZWIEDZ BYDGOSZCZ

DISABLED MEN RIGHT +80 KG
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. UKS ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
2. KROLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
3. CZARNOTA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO


JUNIOR WOMEN RIGHT 52 KG
1. STARON, NATALIA. GLADIATOR
2. SZUSTER, JOLA . UKS 16
3. JOBDA, ALEKSANDRA. UKS 16


JUNIOR WOMEN RIGHT 57 KG
1. OPALINSKA, MARTA . UKS ARM FANATIC SPORT
2. SKOBELSKA, DARIA. UKS SZAKI ZARY
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS 16


JUNIOR WOMEN RIGHT +57 KG
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
2. KMIECIK, ANITA. UKS SZAKI ZARY
3. RYBAK, PAULINA. UKS 16


SENIOR WOMEN RIGHT 54 KG
1. OPALINSKA, MARTA . UKS ARM FANATIC SPORT
2. SKOBELSKA, DARIA. UKS SZAKI ZARY
3. MIELCZAREK, MALGORZATA. MCKIS TYTAN JAWORZNO


SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. CICHOPEK, BOZENA . MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MACIEJCZAK, PAULINA. UKS SZAKI ZARY
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS 16


SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT
2. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
3. IPNAR, NIKOLA. MCKIS TYTAN JAWORZNO


SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. UKS ARM FANATIC SPORT
2. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
3. ZWOLAK, ALEKSANDRA. UKS 16


MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. UKS ZLOTY TUR GDYNIA
2. CICHOPEK, BOZENA . MCKIS TYTAN JAWORZNO

Jutro parę zdjęć z dzisiejszego siłowania na lewą rękę oraz link do galerii.

Komentarze

Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *