Dni Jaworzna 2009 - Coma i Inni

W sobotę niestety mieliśmy niesprzyjającą aurę. Deszcz i ziąb początkowo nie zapowiadał dużo publiczności. Początkowo można było policzyć na palcach ludzi przybyłych na obchody naszego święta, ale w miarę upływu czasu było nas ok. 2 tys. Przecież gwiazdą pierwszego dnia koncertowego był zespół Coma, a tu fani nie mogli sobie odpuścić tak świetnego koncertu. Była niezła zabawa, fani tańczyli, śpiewali, co niektórzy nawet myśleli o wystąpieniu na scenie. Jednym słowem było gorąco.


Tuż przed koncertem finałowym wystąpił czeski zespół Koberec Band, który grał największe przeboje grupy Deep Purple. Trzeba Im przyznać, że robią to znakomicie. Oprócz wymienionych zespołów zagrali T-Rust i Konserwator Band.


W niedzielę zagrali dla nas eM Band i Dwie Korony. Gwiazdą wieczoru była grupa Waterloo, która przypomniała nam największe przeboje legendarnej Abby.
Na więcej zdjęć zapraszam do mojej galerii. Polecam również www.imprezy.jaworzno.pl, gdzie można przeczytać obszerną relację z obchodów Dni Jaworzna autorstwa Alexa i obejrzeć wiele ciekawych zdjęć ze wszystkich koncertów.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pilsko - pętla z Korbielowa