Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu


Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu od lat przyciąga wielu turystów, również tych z zagranicy. Co tak naprawdę przyciąga tłumy na Wrocławski Rynek? Chcieliśmy przekonać się sami.Zaparkowanie samochodu w okolicach rynku we Wrocławiu graniczy z cudem. Zajęte są wszystkie parkingi, również ten największy Galerii Dominikańskiej. Nam jednak się udało i wpasowaliśmy się w sznur pojazdów stojących nieopodal jarmarku. Wrocławski Rynek przywitał nas migoczącą choinką, choć piękną, to jednak nie tak prawdziwą, jak ta na Rynku w Jaworznie.

Karuzele, strzelnice i wszystko to, czego spodziewać się można raczej po wesołym miasteczku. No cóż, taki urok tych świąt.

Tak naprawdę niewiele stoisk świątecznych udało nam się odnaleźć. Myślę, że to wina tłumu, który przybył na rynek. Nie wszystko zatem widzieliśmy. Były oczywiście grube rękawice, czy kapcie, były choineczki, ale stoisko z bombkami na choinkę było chyba jedno. Ba, taką ozdobę można było zadedykować konkretnej osobie.Całość naprawdę wygląda pięknie. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Są występy, kolędowanie, można zakupić symboliczny opłatek. Wszystko w formie kolorowej i bajkowej.Komentarze

Popularne posty z tego bloga