O mnie


Przygodę z aparatem  zacząłem kilka lat temu. W tym czasie poznałem wiele tajników tego magicznego urządzenia i rzemiosła, jakie wiąże się z posługiwaniem się nim.

Przez ten okres wypracowałem swój własny styl, pozwalający mi pracować w każdych warunkach oświetleniowych, od jasnego światła słonecznego, po plan ciemny, wymagający wiele cierpliwości i przemyśleń. Stąd moje zdjęcia są przejrzyste, dobrze skadrowane i stanowią doskonałą pamiątkę rodzinną, ale także są wykorzystywane w prasie i do ilustracji stron internetowych.

Od kilku lat współpracuję z portalami internetowymi oraz lokalną prasą. Fotografia reporterska to wielkie wyzwanie, ale jednocześnie doskonała szkoła dla fotografa. Tu liczy się szybkość, refleks i konieczność nieustannego skupienia się nad zadanym reportażem, czy fotorelacją. Specjalizuję się w fotografii koncertowej, ale pozostała tematyka, taka jak sportowa czy przyrodnicza, nie stanowi dla mnie większego problemu. Wykonuję również zdjęcia ślubne na terenie Jaworzna i miast ościennych. Na moim Blogu zawsze możecie Państwo znaleźć najnowsze zdjęcia.
Obecnie pracuję na sprzęcie Olympusa. Do kilku korpusów  skompletowałem obiektywy zapewniające  ogniskowe w przedziale od 16 mm do 800 mm dla małego obrazka.

Zapraszając do zapoznania się z moimi dokonaniami, zachęcam do zaangażowania mojego doświadczenia w obsłudze Państwa ważnych rodzinnych wydarzeń.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga