O mnie
Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Jarosław Gałecki.
Z fotografią związany jestem od lat. W trakcie mojej kariery reporterskiej zdobywałem nagrody w prestiżowych konkursach fotograficznych.


Wypracowałem swój własny styl, pozwalający mi pracować w każdych warunkach oświetleniowych, od jasnego światła słonecznego, po plan ciemny, wymagający wiele cierpliwości i przemyśleń. Stąd moje zdjęcia są przejrzyste, dobrze skadrowane i stanowią doskonałą pamiątkę rodzinną, ale także są wykorzystywane w prasie i do ilustracji stron internetowych.


Od dawna współpracuję z portalami internetowymi oraz lokalną prasą. Fotografia reporterska to wielkie wyzwanie, ale jednocześnie doskonała szkoła dla fotografa. Tu liczy się szybkość, refleks i konieczność nieustannego skupienia się nad zadanym reportażem, czy fotorelacją. Specjalizuję się w fotografii koncertowej, ale pozostała tematyka, taka jak sportowa czy przyrodnicza, nie stanowi dla mnie większego problemu. Wykonuję również zdjęcia ślubne na terenie Jaworzna i miast ościennych. Na moim Blogu zawsze możecie Państwo znaleźć najnowsze zdjęcia.
Zapraszając do zapoznania się z moimi dokonaniami, zachęcam do zaangażowania mojego doświadczenia w obsłudze Państwa ważnych rodzinnych wydarzeń.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga