Kanciarze, czyli Szczaksa vs Wesoła

 

Nieuznany karny, nieuznany faul w obrębie pola karnego, głupie uśmieszki sędziów i ich bezczelne zachowanie na boisku, to tylko początek "hazardowych " zagrań. Szczakowianka podejmowała u siebie Górnik Wesołą, drużynę zajmującą dotychczas czwarte miejsce w czwartej lidze. Jak każdy kibic wie, Szczakowianka rywalizuje bezpośrednio o awans do trzeciej ligi ze Skrą Częstochowa. No może dlatego do dzisiejszego meczu "wyznaczono " trzech sędziów rodem z Czestochowy ? Starałem się być bezstronny dotychczas, ale osobiście nie mogę pozwolić na powrót "mamony " na polskie boiska. 

Nieuznana bramka dla gospodarzy, spalony ponoć (byłem blisko ) i następnie uznana bramka dla gości z ewidentnej pozycji spalonej to szczyt bezczelności panów sędziów. 

Mam nadzieję na skuteczny i szybki postęp w sprawie owego meczu, wszyscy liczymy na rzetelność prasy. Wkrótce obszerna relacja na MOJEJAWORZNO.PL.
A i tak na końcu liczy się piłka, czasami kasa.


Szczakowianka Jaworzno - Górnik Wesoła ( 0:1 ) 

Komentarze

  1. Święta prawda i niestety ludzie którzy kupują bilety na mecze polskiej ligi są oszukiwani na wstępie przez kasjerkę a później to już przez samych piłkarzy, sędziów a przede wszystkim przez Polski Związek Piłki Nożnej. Tych medalikarzy należało albo aresztować albo oddać do dyspozycji kibiców. Na szczęście wygrał zdrowy rozsądek. Chociaż znając realia piłkarskiego bagna i tak powiedzą że to pseudo kibice zakłócili spokój meczowy, a stadion w Jaworznie należy zamknąć. Piłkarski Poker 2011 reaktywacja. A miał być koniec świata i na przeszkodzie stanęli sędziowie. Dramat bez happy endu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pilsko - pętla z Korbielowa